Dodavatel a značka: RIVER SYSTEMS srl
Kód výrobku: LiCoSu12Aut
Dostupnost: Skladem poslední 2 ks
4 300Kč 6 413Kč
Cena bez DPH: 3 554Kč

Automatická líheň kuřat a drůbeže - digitální, včetně dolíhně. Jedná se o malou domácí elektrickou umělou digitální líheń na kuřata a drůběž s kapacitou 12 vajec k líhnutí vajíček slepic, bažantů, perliček, křepelek, koroptví, krůt, hus, kachen, pávů, holubů, exotického ptactva i dravých ptáků. Její kapacita je 12 středně velkých vajec (slepice, husa, kachna) nebo 48 malých vajec (křepelka).

DOPRAVA GLS ZDARMA AŽ DOMŮ!

Líhně Covina obsahují speciální držáky vajec. Jejich vlastností je, že do každého z nich lze umístit buď jedno středně velké vejce (slepice) nebo 4 malý vejce (křepelka). Toto umožňuje líhnout různé druhy vajec najednou. Tyto držáky se naklánějí ze strany na stranu automaticky - pomocí motorku. Vejce se otočí sami 1x za 2 hodiny. Držáky také umožňují jejich vyjmutí, abyste mohli mít vejce poslední 3 dny před vylíhnutím uložit na plastovou podlužku, která je součástí dodávky. Tyto líhně lze tedy použít i jako dolíhně.

Pro dolévání vody jsou k dospozici otvory pro doplňování vody - zvenčí.  Nenarušíte tak mikroklima, které v líhni vzniklo. Cirkulaci vzduchu zajišťuje ventilátor.

Technické parametry elektrické líhně kuřat, drůbeže COVINA SUPER 12:

Kapacita: 12 slepičích vajec a podobných / 48 křepelčích vajec
Maximální příkon: 45 W
Hmotnost včetně motoru: 3,5 kg

Technické parametry motoru líhně:

Napětí: jednofázové, 230 V CE
Kmitočet: 50/60 Hz
Průměrná denní spotřeba: maximálně 3W
Sklopení každé 2 hodiny
Tato líheň má digitální display, který zobrazuje aktuální teplotu ve °C.  Teplotu je možno nastavit od 30° C do 40° C po 0,1° C krocích stiskem tlačítek (+) a (-).
Líheň má kontrolní okénka pro přehled líhnutí.

Napětí: jednofázové, 230 V CE

Kmitočet: 50/60 Hz

Průměrná denní spotřeba: maximálně 0,5 kW/24 hodin