Naší specialitou jsou líhně a inkubátory. Nabízíme Vám obrovský výběr líhní. V nabídce naleznete líhně pro 10-24 vajec, líhně pro 24-56 vajec, líhně pro 56-144 vajec, líhně pro 144-360 vajec nebo i největší velkokapacitní skříňové líhně.
Všechny líhně které máme v nabídce jsme nejdříve osobně vyzkoušeli. Líhně máme od výrobců upravené přesně podle našich požadavků pro ještě větší úspěšnost v líhnutí
S námi zvládne líhnout opravdu každý. Každá líheň obsahuje podrobný český návod i s postupem, jak prvně líhnout včetně všech teplot pro líhnutí. 
Líhně jsou osazeny výkonnými ventilátory, kvalitními čidly a takřka nezničitelnou elektronikou. I po dvouleté záruce poskytujeme veškerý pozáruční servis.
Naše líhně jsou většinou plně automatické, to znamená že se jen staráte o dostatek vody v líhni. O vše ostatní se líheň sama postará. A pokud by byl nějaký problém, upozorní Vás akustickým alarmem.
Pokud si nejste jistí kterou líheň si vybrat, zavolejte nám na telefon 222 769 769. Jsme zkušení chovatelé a rádi s Vámi vše probereme.

Tříděno podle:
Zobrazit:
Zobrazuji 1 až 39 z 48 (celkem stran 2)