Dodavatel a značka: RIVER SYSTEMS srl
Kód výrobku: LiCoSu24Aut
Dostupnost: Skladem poslední 1 ks
4 090Kč 6 038Kč
Cena bez DPH: 3 380Kč

Automatická líheň kuřat a drůbeže - digitální, včetně dolíhně. Jedná se o střední domácí elektrickou umělou digitální líheń na kuřata a drůběž s kapacitou 24 vajec k líhnutí vajíček slepic, bažantů, perliček, křepelek, koroptví, krůt, hus, kachen, pávů, holubů, exotického ptactva i dravých ptáků. Její kapacita je 24 středně velkých vajec (slepice, husa, kachna) nebo 96 malých vajec (křepelka).

DOPRAVA GLS ZDARMA AŽ DOMŮ!

Líhně Covina obsahují speciální držáky vajec. Jejich vlastností je, že do každého z nich lze umístit buď jedno středně velké vejce (slepice) nebo 4 malý vejce (křepelka). Toto umožňuje líhnout různé druhy vajec najednou. Tyto držáky se naklánějí ze strany na stranu automaticky - pomocí motorku. Vejce se otočí sami 1x za 2 hodiny. Držáky také umožňují jejich vyjmutí, abyste mohli mít vejce poslední 3 dny před vylíhnutím uložit na plastovou podlužku, která je součástí dodávky. Tyto líhně lze tedy použít i jako dolíhně.

Pro dolévání vody jsou k dospozici otvory pro doplňování vody - zvenčí.  Nenarušíte tak mikroklima, které v líhni vzniklo. Cirkulaci vzduchu zajišťuje ventilátor.


Technické parametry elektrické líhně kuřat, drůbeže COVINA SUPER 24:

Kapacita: 24 slepičích vajec a podobných / 96 křepelčích vajec
Elektrické napětí: jednofázové, 230 V CE
Kmitočet: 50/60 Hz
Průměrná denní spotřeba elektrického proudu: maximálně 1 kW/24 hodin
Maximální příkon: 90 W
Hmotnost včetně motoru: 4,7 kg
Technické parametry motoru líhně:
Napětí: jednofázové, 230 V CE
Kmitočet: 50/60 Hz
Průměrná denní spotřeba: maximálně 3W
Sklopení každé 2 hodiny