Dodavatel a značka: RIVER SYSTEMS srl
Kód výrobku: LiCoSu12
Dostupnost: Skladem poslední 1 ks
3 120Kč
Cena bez DPH: 2 579Kč

Covina Super 12 je poloautomatická líheň kuřat a drůbeže. Je určena k líhnutí slepic, bažantů, perliček, křepelek, krůt, koroptví, hus, kachen, pávů, holubů, dravých ptáků i exotického ptactva. Pojme 12 středně velkých vajec (tj. husa, kachna, slepice) nebo 48 malých vajec (křepelka)

Líheň ideální pro začátečníky i pro zkušené chovatele.

Tato líheň má digitální display, který zobrazuje aktuální teplotu ve °C.  Teplotu je možno nastavit od 30° C do 40° C po 0,1° C krocích stiskem tlačítek (+) a (-).
Líheň má kontrolní okénka pro přehled líhnutí.

Líhně Covina obsahují speciální držáky vajec. Jejich vlastností je, že do každého z nich lze umístit buď jedno středně velké vejce (slepice) nebo 4 malý vejce (křepelka). Toto umožňuje líhnout různé druhy vajec najednou. Tyto držáky se naklánějí ze strany na stranu ručně, a to pootočením páčky zvenku líhně. Držáky také umožňují jejich vyjmutí, abyste mohli mít vejce poslední 3 dny před vylíhnutím uložit na plastovou podlužku, která je součástí dodávky. Tyto líhně lze tedy použít i jako dolíhně.

Pro dolévání vody jsou k dospozici otvory pro doplňování vody - zvenčí.  Nenarušíte tak mikroklima, které v líhni vzniklo. Cirkulaci vzduchu zajišťuje ventilátor.

Technické parametry líhně drůbeže a kuřat COVINA SUPER 12:

Kapacita: 12 slepičích vajec a podobných / 48 křepelčích vajec
Napětí: jednofázové, 230 V CE
Kmitočet: 50/60 Hz
Průměrná spotřeba/den: maximálně 0,5 kW/24 hodin
Maximální příkon: 45 W
Hmotnost: 3 kg